FUNDACJA

PLASTFORMERS

Ołbiński Ogród Otwarty

<ogród społeczny><permakultura>
 

Pierwszy z serii, ujęty w pięknej filmowej scenerii Ołbiński Ogród Otwarty, który mamy przyjemność współtworzyć w duchu permakultury, o której szykujemy broszurę edukacyjną. Tymczasem miłego oglądania i do zobaczenia najpierw zdalnie w grupie Ołbiński Ogród Otwarty, a w post-pandemii już w naszym wspólnym ogrodzie!

 

 

Projektujemy ogród!
 W pierwszej części filmu opowiadamy o historii powstania  Ołbiński Ogród Otwarty we Wrocławiu. Jeśli macie pytania, bądź chcecie podzielić się swoim doświadczeniem (także z innych miast) piszcie - jesteśmy pod Facebookiem.
 W drugiej części omawiamy pokrótce poszczególne kroki w projektowaniu ogrodu w duchu permakultury, zwłaszcza co robić i na co zwracać uwagę na początku. Jednak jest to projekt ogrodu otwartego, społecznego, który Wy będziecie odwiedzać i użytkować. Dlatego niezbędna jest wspólna wizja - jak wyobrażacie sobie to miejsce? Czego od niego oczekujecie i jakie potrzeby chcielibyście w nim zaspokoić?
Napiszcie nam na messengera bądź pod postem z mapą naszej działki, do którego link znajdziecie w komentarzu.
PS
 Niebawem wydamy też broszurę, w której podamy podstawowe informacje o permakulturze oraz dziennik, w którym będziemy aktualizować codzienne obserwacje z naszego ogrodu.
Realizacja wideo: Artur Miściorak (ArtMcs)
Foto: Jerzy Wypych
 
26 kwietnia 2020

Lubisz naszą działalność i chcesz wesprzeć finansowo?

Trafiłeś w odpowiednie miejsce :)

Przyjmujemy darowizny na rachunek bankowy nr

85 1600 1433 1889 3852 2000 0001

Fundacja Plastformers,

ul.Św.Wincentego 25 A,C 

50-252 Wrocław, NIP: 8982252700