Facebook

Instagram

Specjalne podziękowania dla ABODE Koło Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Common KN Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy przygotowali dla nas identyfikację wizualną.

Przyjmujemy darowizny na rachunek bankowy nr

85 1600 1433 1889 3852 2000 0001

Fundacja Plastformers

ul. Rakowiecka 50/2,

50-422 Wrocław, NIP:898 225 27 00

Ołbiński Ogród Otwarty

<ogród społeczny><permakultura>
 

Pierwszy z serii, ujęty w pięknej filmowej scenerii Ołbiński Ogród Otwarty, który mamy przyjemność współtworzyć w duchu permakultury, o której szykujemy broszurę edukacyjną. Tymczasem miłego oglądania i do zobaczenia najpierw zdalnie w grupie Ołbiński Ogród Otwarty, a w post-pandemii już w naszym wspólnym ogrodzie!

 

 

Projektujemy ogród!
 W pierwszej części filmu opowiadamy o historii powstania  Ołbiński Ogród Otwarty we Wrocławiu. Jeśli macie pytania, bądź chcecie podzielić się swoim doświadczeniem (także z innych miast) piszcie - jesteśmy pod Facebookiem.
 W drugiej części omawiamy pokrótce poszczególne kroki w projektowaniu ogrodu w duchu permakultury, zwłaszcza co robić i na co zwracać uwagę na początku. Jednak jest to projekt ogrodu otwartego, społecznego, który Wy będziecie odwiedzać i użytkować. Dlatego niezbędna jest wspólna wizja - jak wyobrażacie sobie to miejsce? Czego od niego oczekujecie i jakie potrzeby chcielibyście w nim zaspokoić?
Napiszcie nam na messengera bądź pod postem z mapą naszej działki, do którego link znajdziecie w komentarzu.
PS
 Niebawem wydamy też broszurę, w której podamy podstawowe informacje o permakulturze oraz dziennik, w którym będziemy aktualizować codzienne obserwacje z naszego ogrodu.
Realizacja wideo: Artur Miściorak (ArtMcs)
Foto: Jerzy Wypych
 
26 kwietnia 2020