Facebook

Instagram

Specjalne podziękowania dla ABODE Koło Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Common KN Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy przygotowali dla nas identyfikację wizualną.

Przyjmujemy darowizny na rachunek bankowy nr

85 1600 1433 1889 3852 2000 0001

Fundacja Plastformers

ul. Rakowiecka 50/2,

50-422 Wrocław, NIP:898 225 27 00

 FormaLiści to florystyka miłości do roślin, sztuki i rzemiosła. Wiedza i doświadczenie w tych dziedzinach, pozwalają nam łączyć dzieła natury z twórczością naszych rąk.

 Ideą, która stoi za naszym działaniem jest potrzeba promowanie diety roślinnej, kultury zero waste oraz otaczania się pięknem natury.

Rośliny, których używamy, staramy się nabywać od ekologicznych dostawców, a w części pochodzą z naszego permakulturowego ogrodu społecznego The Działks! uprawiamy je z troską o Ziemię i wszystkich jej mieszkańców. Oferując twórczość zgodną z naszą estetyką i ideami, chcemy dzielić się potrzebą do otaczania się rzeczami, które rozwijają nasze wewnętrzne piękno i sprawiają, że czujemy się dobrze, zdrowo i uczciwie. Działamy w formie działalności gospodarczej w ramach Fundacji Plastformers, przez co całkowity zysk jest przeznaczony na rozwój działalności statutowej fundacji. 

 

Co robimy?

 

  • bukiety jadalne i niejadalne

  • wianki i wieńce

  • kompozycje roślinne 

  • instalacje roślinne w przestrzeni zamkniętej i otwartej

  • oprawa florystyczna okolicznościowa

FormaLiści - Florystyka Absolutna

Cennik - Bukiety jadalne

Średnie

Duże

Małe

Zamówienia na cały tydzień przyjmujemy do środy włącznie. Zamawiając bukiet prosimy określić rozmiar, kwotę oraz rodzaj (bukiet warzywny, owocowy, mieszany) i inne uwagi np. alergia na jakikolwiek składnik. 

Zamówienia przyjmujemy pod numerem

 

+48 793 430 666 /+48 570 073 731    albo przez Facebook  

Duże od 150zł

Średnie od 90zł

Małe od 60zł